pracujicizena@email.cz | Tel.: 734 715 031

VÍCE INFORMACÍ

   

Pokud máte zájem o překlad z němčiny nebo do němčiny

pošlete mi na adresu pracujicizena@email.cz originální text. Termín dokončení se odvíjí od mé momentální vytíženosti. Cena je stanovena za jednu normostranu (NS), která čítá 1800 znaků včetně interpunkce a mezer; počet stran původního textu a počet normostran se tedy může lišit.

Formát originálního textu: ideálně word nebo pdf, může být i naskenovaný, důležitá je kvalita skenu a čitelnost.

Při první objednávce je cena 160 Kč/NS, při dalších objednávkách máte 30 Kč slevu, tedy 130 Kč/NS.

 

Pokud máte zájem o grafické práce

napište mi na adresu pracujicizena@email.cz, co přesně požadujete a kontakt na vás. Ozvu se vám.

Technicky to probíhá tak, že po předchozím upřesnění zadání po telefonu či emailu připravím grafické návrhy toho, jak budou stránky nebo prezentace vypadat a pošlu vám je jako .jpg soubor(y).

Po vašem schválení následuje konečné vypracování stránek či prezentace. Pokud máte již registrovanou vlastní doménu na internetu a jste zkušený uživatel, mohu poslat zdrojový kód a stylopis stránek, který si umístíte na internet sami. Pokud nejste zkušený uživatel a se zřízením domény a umístěním stránek na internet si sami neporadíte, vyřeším vše za vás.

 

Cena za grafiku je stanovena dohodou. Za vypracování návrhu stránek zaplatíte 300,- Kč zálohu. Návrh ceny (včetně již zaplacené zálohy) za konečné vypracování obdržíte spolu s obrázky návrhu.

   

Realizované